:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

„Kochamy Was”

Pod takim hasłem przebiegła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Srebrnej.

Styczeń to miesiąc pełen zimnych dni. W tym okresie zdarzają się jednak takie, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych babć i dziadków. Dziadkowie są po rodzicach najbliższymi osobami dla dzieci, dlatego 18 stycznia w Szkole Podstawowej w Srebrnej odbyła się uroczystość z okazji ich święta.

Spotkanie przygotowane zostało przez dzieci z „zerówki” oraz uczniów klasy III i ich opiekunów – panią Marię Wyrzykowską i panią Małgorzatę Truchel. Życzenia, piosenki, wiersze, tańce, własnoręcznie wykonane upominki i oczywiście uśmiechy - tym wszystkim obdarowywani zostali babcie i dziadkowie uczniów. Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

- „Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy im dużo zdrowia oraz długich lat życia.” - przekazują pracownicy SP w Srebrnej.

Polecamy:
:: Niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka. Mamy pomysły na prezent!

:: Nerwowo podczas konsultacji w SP5 [foto+video]
:: Sukces „Małych Mistrzów” z SP4
:: Reforma edukacji: władze Zambrowa proponują dwa warianty. Będą konsultacje społeczne
:: Robotyka i programowanie w zambrowskiej „Trójce”
:: Ogromny awans technikum ZS1 w ogólnopolskim rankingu Perspektyw 2017
:: Pomóżmy czworonogom przetrwać zimę…
:: „Piątka” na pomoc czworonogom

„Kochamy Was” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org