:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C pochmurno z przejaśnieniami

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” Szkolnego Koła PCK z Pęchratki Polskiej

721 złotych udało się w sumie zebrać członkom Szkolnego Koła PCK w Pęchratce Polskiej, którzy czynnie włączyli się w świąteczną akcję ph. "Czerwonokrzyska Gwiazdka".

Jak co roku, tuż przed Bożym Narodzeniem Szkolne Koło PCK z Pęchratki Polskiej włącza się do ogólnopolskiej akcji PCK „Czerwonokrzyska Gwiazdka”. 10 grudnia członkowie koła PCK wraz z opiekunką Anną Mioduszewską we współpracy z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Zambrowie, przeprowadzili na terenie Pęchratki Polskiej i Rynołt zbiórkę pieniędzy.

Przed wyjściem w teren Szkolne Koło PCK musiało przygotować zgody rodziców na udział w akcji ich dzieci, zgodę pani dyrektor, listy wpłat pieniędzy, legitymacje członkowskie, znaczki dla wpłacających oraz plakaty.

W trakcie całej akcji udało się zebrać w sumie 721 złotych. Kwota ta została przekazana do Oddziału Rejonowego PCK w Zambrowie. Z zebranych środków zakupione będą paczki świąteczne dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wśród osób korzystających ze wsparcia organizacji czerwonokrzyskiej są również uczniowie szkoły w Pęchratce Polskiej, więc młodzież tym chętniej angażuje się w pomoc.

- „Członkowie Szkolnego Koła PCK wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pokazali swoje bardzo gorące serca pełne nadziei i wiary w to, że jeśli tylko chcemy, to potrafimy i możemy pomagać. Wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy przyłączyli się do akcji - serdecznie DZIĘKUJEMY.” – podsumowuje opiekunka SK PCK Anna Mioduszewska.

Polecamy:
:: Święto krwiodawców w Wysokiem Mazowieckiem
:: RCKiK: krew pilnie potrzebna!
:: Zambrowianie oddawali krew w ramach MotoSerca [foto+video]
:: Wychowankowie Bursy ponownie oddali krew [foto]
:: Akcja honorowego krwiodawstwa zakończona sukcesem
:: Zambrowianie oddali 18 litrów krwi
:: Mieszkańcy Zambrowa oddali krew w ramach ogólnopolskiej akcji [foto+video]
:: 22 litry krwi pozyskano w ramach akcji PCK
:: Mieszkańcy Zambrowa oddawali krew
:: Zambrowianie oddali ponad 11 litrów krwi

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” Szkolnego Koła PCK z Pęchratki Polskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się