:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C lekkie zachmurzenie

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” w Pęchratce Polskiej

społeczeństwo, „Czerwonokrzyska Gwiazdka” Pęchratce Polskiej - zdjęcie, fotografia

900 złotych udało się w sumie zebrać członkom Szkolnego Koła PCK w Pęchratce Polskiej, którzy kolejny raz czynnie włączyli się w świąteczną akcję "Czerwonokrzyska Gwiazdka".

Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania się prezentami. Jak co roku Szkolne Koło PCK z Pęchratki Polskiej włączyło się do ogólnopolskiej akcji PCK „Czerwonokrzyska Gwiazdka” pod hasłem: DARUJMY DZIECIOM TROCHĘ RADOŚCI.

W czwartek, 7 grudnia członkowie Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunką Anną Mioduszewską i Katarzyną Mianowską, we współpracy z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Zambrowie, przeprowadzili na terenie Pęchratki Polskiej i Rynołt zbiórkę pieniędzy.

- „W trakcie całej akcji udało się zebrać w sumie 900 złotych. To więcej niż w latach poprzednich. Zebrane pieniądze i listy wpłat przekazane zostaną do OR PCK w Zambrowie. Z zebranych środków będą zakupione paczki ze słodyczami dla dzieci z rodzin najuboższych. Wśród osób korzystających ze wsparcia organizacji czerwonokrzyskiej są również zawsze uczniowie naszej szkoły, więc młodzież tym chętniej angażuje się w pomoc.” – podsumowała tegoroczną akcję Anna Mioduszewska , opiekun SK PCK w Pęchratce Polskiej.

Członkowie Szkolnego Koła PCK wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pokazali swoje gorące serca pełne nadziei i wiary w to, że jeśli tylko chcemy, to potrafimy i możemy pomagać.

Organizatorzy zbiórki za pośrednictwem naszego Portalu przekazują wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy przyłączyli się do akcji serdeczne: DZIĘKUJEMY!

Polecamy:
:: Zambrowscy wolontariusze obchodzili swoje święto [foto]
:: O pierwszej pomocy w ZSO [foto]
:: Mikołajkowe spotkania w „Piątce” [foto]
:: „Słoiczki szczęścia” w SP4
:: Warsztaty bożonarodzeniowe w MP6
:: Dzień wolontariusza w ZSO [foto]
:: Aukcja szopek zakończona. Padł rekord!
:: Ponownie rusza zbiórka nakrętek w OWR

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” w Pęchratce Polskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org