:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

„Cisza słowo” [foto]

To tytuł premierowego spektaklu w wykonaniu Teatru Młodego Aktora, który mieszkańcy Zambrowa mogli dziś obejrzeć w Centrum Kultury. Była to okazja do poobcowania z poezją i prozą poetycką w formie indywidualnych występów młodych aktorów.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, Teatr Młodego Aktora działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie zaprezentował dziś mieszkańcom naszego miasta i okolic premierowy spektakl pt. „Cisza Słowo”. Był to autorski projekt TMA, w którym wzięło udział 10 młodych artystów. Tradycyjnie nad całym planem realizacji czuwała reżyser Agnieszka Krasinkiewicz.

Dzisiejszego wieczoru widzowie mogli podziwiać aktorów TMA, którzy przedstawili wiersz lub prozę poetycką w zupełnie innej postaci. Chcieli w ten sposób udowodnić, że liryka jest bardzo ciekawą przygodą. Artyści sceniczni pokazali jednocześnie, że słowo jest narzędziem plastycznym, z którego można tworzyć malownicze pejzaże wyobraźni.

Na uwagę zasługuje także miejsce spektaklu – Galeria Sztuki Labirynt w Centrum Kultury w Zambrowie. Nie zostało ono wybrane przypadkowo. Aktorzy chcieli, aby intymna więź widz-aktor była odczuwalna jeszcze mocniej i głębiej.

Na zakończenie przedstawienia zebrana publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami. Poniżej zdjęcia z dzisiejszego występu Teatru Młodego Aktora.

Polecamy:
:: Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych ma już 5 lat [foto]
:: Wiosenne medytacje w Centrum Kultury [foto]
:: Przedszkolaki śpiewały na scenie [foto]
:: Pasowanie na czytelnika w Bibliotece Publicznej
:: Potyczki Teatralne na deskach Centrum Kultury [foto]
:: Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - finał szczebla powiatowego [foto]
:: Zobacz video z sobotnich koncertów WDK i FaPki
:: III Otwarte Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim [foto+video]

„Cisza słowo” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się