:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

„Bezpieczna droga” w powiecie zambrowskim

policja, „Bezpieczna droga” powiecie zambrowskim - zdjęcie, fotografia

W związku z rozpoczęciem ferii zimowych zambrowska drogówka przeprowadziła wzmożone kontrole uczestników ruchu. Niestety, mimo trudnych warunków na drodze, nie obyło się bez mandatów.

W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi, przeprowadzili działania „Bezpieczna droga” na terenie całego powiatu. Miały one na celu m.in. zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu i „eliminowanie” tych, którzy są zagrożeniem na drodze.

Podczas działań mundurowi sprawdzali prędkość, dokumenty, trzeźwość kierowców, czy mają zapięte pasy, a także wywiązywanie się z obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach. W ramach akcji ,,Bezpieczna droga” skontrolowano w ten sposób blisko 70 pojazdów. Ujawniono 28 przekroczeń prędkości i nałożono ogółem na kierujących 39 mandatów karnych.

Policja zapowiada, że tego typu działania na terenie powiatu zambrowskiego będą prowadzone cyklicznie. Jednocześnie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Polecamy:
:: Bezpieczne ferie w Zambrowie
:: Nowi dzielnicowi w gminie Zambrów
:: Dziennikarska prowokacja z udziałem policji w Zambrowie
:: Tragiczny finał poszukiwań Sylwii Szymańskiej
:: Potrącenie starszej kobiety w Rutkach. Policja apeluje o ostrożność
:: Nietrzeźwy kierowca na DK8
:: Volkswagen wylądował w rowie. „Ósemka” zablokowana [foto]
:: Święta w powiecie zambrowskim
:: Wypadek na krajowej „ósemce” [foto]
:: TIR zablokował obwodnicę Zambrowa [foto]

„Bezpieczna droga” w powiecie zambrowskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się