:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

50 lat razem! Pary z gminy Zambrów zostały odznaczone

Szesnaście par małżeńskich z terenu gminy Zambrów zostało odznaczonych Medalem Prezydenta RP za długoletnie pożycie. W tym niezwykłym dla nich dniu byli z nimi najbliżsi.

 

Uroczystość wręczenia odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie odbyła się dziś, 19 sierpnia. Obchody rozpoczęły się mszą świętą w intencji jubilatów w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

 

Dalsza część uroczystości przeniosła się do sali w świetlicy wiejskiej w Wiśniewie, gdzie wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos wraz z pracownikami Gminy Zambrów i wicestarostą Stanisławem Rykaczewskim wręczyli parom świętującym swój jubileusz listy gratulacyjne od prezydenta Polski, medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz bukiety kwiatów.

 

Jubilatom towarzyszyła najbliższa rodzina. Każda para mogła sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Po wzniesieniu toastu szampanem nadszedł czas na wspólny obiad, chwilę wspomnień i zabawę przy występie Zespołu Integracyjnego „Szansa”.

 

Odznaczeni dzisiaj zostali:

- Henryk Marian i Barbara Bartniccy

- Tadeusz i Stanisława Elżbieta Grabowscy

- Apoloniusz i Krystyna Kijkowie

- Jan i Zofia Krajewscy

- Mirosław i Henryka Krajewscy

- Marian i Alina Ładowie

- Kazimierz i Lucyna Marcinkowscy

- Jan i Jadwiga Milewscy

- Mirosław i Teresa Barbara Piszczatowscy

- Alfred i Bożenna Franciszka Rawowie

- Jan i Teresa Skarżyńscy

- Lech i Krystyna Werpachowscy

- Jerzy i Irena Wojszowie

- Józef i Krystyna Wołowiczowie

- Kazimierz i Anna Zalewscy

- Józef i Alina Załuscy


50 lat razem! Pary z gminy Zambrów zostały odznaczone komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 20:52:12

    Jak czytam o takich uroczystościach to jest mi smutno. Dlaczego? Otóż, moich Rodziców kiedyś "pominięto". Pozdrowienia dla Jubilatów!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org