:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C bezchmurnie

39 piłkarzy na pierwszym treningu Olimpii [foto]

Trzecioligowa Olimpia Zambrów w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu. Na treningu, prowadzonym przez nowego trenera – Artura Woronieckiego – pojawiła się spora grupa testowanych piłkarzy.

 

Piąta drużyna minionego sezonu I grupy III ligi - Olimpia Zambrów - wznowiła treningi. Pierwsze przedsezonowe zajęcia odbyły się na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią. Na treningu stawiło się 39 zawodników. Większość, bo 26 z nich, to kandydaci do gry w biało-niebieskich barwach. Wśród nich są gracze z każdej formacji.

 

- „Fajnie, że wszyscy przyjechali, fajnie, że wszyscy wiedzą do czego jest potrzebna piłka nożna. Dziś mają oni testy wydolnościowe i sprawnościowe, także pod koniec tygodnia będzie wiadomo, ilu z tych chłopaków zostanie dalej. Przyjęliśmy sobie taki cel, żeby w przeciągu tych pierwszych dziesięciu dni, gdzie gramy pierwsze gry kontrolne, kadra była pełna 24-osobowa.” - mówi trener Artur Woroniecki.

 

Na pierwszym treningu pojawili się również dotychczasowi zawodnicy Olimpii, bez Michała Kuczałka (odszedł do Olimpii Elbląg), Mateusza Szymorka (odszedł do GKS-u Bełchatów) i Mateusza Ostaszewskiego (przebywa na testach w Bytovii Bytów). Nie pojawił się też Michał Domański, który prawdopodobnie także pożegna się z zambrowskim klubem.

 

Pierwsze zajęcia trwały półtorej godziny. Rozpoczęły się od wstępnej prezentacji w budynku Centrum Kultury, gdzie trener Artur Woroniecki przekazał piłkarzom swoją wizję na grę zespołu w nadchodzącym sezonie. Następnie wszyscy przenieśli się na boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią, gdzie przeprowadzono różne formy gier zadaniowych.
 

Pierwszy mecz kontrolny Olimpia rozegra już w najbliższy piątek, 13 lipca w Olecku. Rywalem biało-niebieskich będą I-ligowe Wigry Suwałki.
 

Przypomnijmy, że Olimpia zainauguruje sezon w III lidze 11 lub 12 sierpnia meczem na własnym boisku przeciwko Huraganowi Morąg. 15 sierpnia pojedzie do Ełku na mecz z miejscowym MKS-em.


39 piłkarzy na pierwszym treningu Olimpii [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się