:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

3-miesięczny areszt za posiadanie amfetaminy

policja, miesięczny areszt posiadanie amfetaminy - zdjęcie, fotografia

Prawie 850 gramów amfetaminy znaleźli w samochodzie 27-latka zambrowscy policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i dzisiaj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w miniony poniedziałek, 10 kwietnia wkroczyli na teren jednej z posesji na terenie naszego miasta. Z ustaleń prowadzonego śledztwa i informacji mundurowych wynikało, że mieszkający tam 27-latek może posiadać narkotyki. Potwierdziło się to podczas sprawdzania bmw użytkowanego przez mężczyznę.

- „Funkcjonariusze w bagażniku pojazdu znaleźli plecak, w którym zabezpieczyli blisko 850 gramów białego proszku. Po zbadaniu tej substancji okazało się, że jest to amfetamina. Zambrowianin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i dzisiaj został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące.” – informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie sierż. szt. Agnieszka Predko.

Polecamy:
:: Sprawca rozboju zatrzymany
:: Zaginął 44-letni Andrzej Szeligowski
:: Sezon motocyklowy rozpoczęty
:: Śmiertelny wypadek na DK8 [foto]
:: Pijany kierowca uciekał policjantom
:: Po nieudanej prowokacji dziennikarka odpowie przed sądem
:: Policjanci uratowali kobietę z zadymionego budynku
:: Kolizja trzech pojazdów w Zambrowie [foto]
:: Poszukiwany właściciel agresywnego psa [foto]

3-miesięczny areszt za posiadanie amfetaminy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się