:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

2017 rok z portalem zambrow.org – ponad 7,7 mln odsłon!

nowości na Portalu, portalem zambrow – ponad odsłon! - zdjęcie, fotografia

Jeśli jeszcze jakiś zambrowski przedsiębiorca waha się, gdzie zamieścić swoją reklamę, po przeczytaniu tego artykułu nie powinien mieć już żadnych wątpliwości.

Już od dłuższego czasu notujemy wysokie wskaźniki odwiedzalności naszego Portalu. Według niezależnych statystyk podawanych przez firmę Google, dokładnie 356 025 unikalnych użytkowników weszło na naszą stronę w 2017 roku. To o 2,22% więcej niż w roku 2016. W minionym roku www.zambrow.org miał 7 mln 735 tys. 682 odsłon. Tu również odnotowaliśmy wzrost o 2,40% w porównaniu z rokiem poprzednim. 86,5% odwiedzających to użytkownicy powracający, natomiast 13,5% - nowi.

Odwiedzają nas zambrowianie, którzy rozproszeni są dosłownie po całym świecie. Notujemy wejścia niemal ze wszystkich kontynentów, z takich krajów jak: USA, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Norwegia, Dania, Słowenia, Kanada, Rosja i wiele innych. Jeśli chodzi o Europę, to odwiedzają nas użytkownicy z większości europejskich krajów. Na nasz Portal wchodzą również internauci z prawie wszystkich mniejszych i większych miejscowości powiatu zambrowskiego oraz z ościennych miast - Wysokiego Mazowieckiego oraz Łomży. Jeśli chodzi o duże miasta, zaliczyć do nich można: Białystok, Warszawę, Gdańsk, Olsztyn oraz Brukselę i Nowy Jork.

Ogółem od początku działalności (luty 2002 r.) do dzisiaj zanotowaliśmy ponad 56 milionów odwiedzin. Dużym zainteresowaniem cieszy się nasze forum. Tylko w dziale „Ogólne” forumowicze dodali ponad 9400 tematów, natomiast w dziale „Polityczne”, który powstał cztery lata temu, mamy już założonych ponad 1200 tematów.

W 2017 roku umacnialiśmy także naszą pozycję w mediach społecznościowych. Nasz profil na facebooku ma już ponad 7570 fanów. Z każdym dniem ta liczba rośnie!

Przypominamy, że dużą popularnością w minionym roku cieszyły się także filmy zamieszczane na naszym kanale YouTube. Do tej pory udostępniliśmy publicznie ponad 1000 filmów z Zambrowa i regionu. Nasz kanał zasubskrybowało już 3766 widzów, dzięki czemu są oni informowani na bieżąco o dodawanych materiałach. Łącznie na naszym kanale YT filmy zostały wyświetlone ponad 4 mln 045 tys. razy. Największy wzrost oglądalności odnotowaliśmy w minionym roku, kiedy to filmy na naszym kanale wyświetlono aż 1 mln 910 451 razy (ponad 160% więcej, niż w roku 2016)! Ranking najpopularniejszych produkcji naszego portalu z minionego roku można zobaczyć TUTAJ.

Redakcja Portalu zambrow.org kieruje specjalne słowa podziękowania do zambrowskich przedsiębiorców, którzy pomagają tworzyć nasz Portal. Istniejemy wyłącznie dzięki działaniom reklamowym, które za naszym pośrednictwem są realizowane. Łącznie zaufało nam już ponad 550 firm i instytucji.

Serdecznie dziękujemy także wszystkim czytelnikom za zaufanie i wybór naszego Portalu. To zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia strony pod względem przyjaznej i funkcjonalnej obsługi. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli pochwalić się tak świetnym wynikiem, co jest zasługą przede wszystkim Waszą - odwiedzających www.zambrow.org. Swoją obecnością nakręcacie nas do tego, aby robić jeszcze więcej, jeszcze szybciej i jeszcze lepiej. Serdecznie Wam za to dziękujemy!

Polecamy:
:: Filmowe podsumowanie roku 2016 w Zambrowie i okolicach. Ale się działo! [video]
:: Już ponad dwa miliony odsłon kanału zambrow.org na YT. Zobacz najczęściej oglądane filmy 2016
:: Mamy powody do dumy. Nasz portal rośnie w siłę!
:: Tak wyglądało ostatnie 12 miesięcy. Filmowe podsumowanie roku 2015 w Zambrowie [video]
:: Najczęściej oglądane filmy na naszym portalu w 2015 roku

2017 rok z portalem zambrow.org – ponad 7,7 mln odsłon! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org