:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

„Muzyka przy kawie” nadal cieszy się dużym zainteresowaniem [foto]

Kilkadziesiąt osób z Zambrowa i okolic zdecydowało się spędzić niedzielny wieczór w kawiarni przy kawie i dobrej muzyce.

Drugie spotkanie w ramach "Muzyki przy kawie" odbyło się dzisiaj, 11 marca w kawiarni Café Muza w zambrowskim Centrum Kultury. Pomysłodawcami tego wydarzenia są dwaj przyjaciele lubiący dobrą muzykę - ksiądz Grzegorz Kierski (wikariusz parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie) oraz Sławomir Borawski (Sklep Muzyczny Music Ton). 

„Muzyka przy kawie” to cykl spotkań skierowany do mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcieliby w kameralnym klimacie posłuchać różnych gatunków muzyki. Uczestnicy tego wydarzenia mogli przynieść ze sobą ulubioną płytę (winylową, CD) lub kasetę z preferowaną muzyką. Była to również okazja do podzielenia się swoimi ulubionymi utworami z pozostałymi słuchaczami.

- „Fajnie jest się spotkać z ludźmi, którzy kochają muzykę. Warto też posłuchać muzyki innej niż słuchamy zazwyczaj, ponieważ można poszerzyć swoje horyzonty, poznać nowe zespoły, nowe gatunki muzyki, co bardzo nas rozwija. Kolejnym ważnym powodem, dla którego organizujemy ten cykl spotkań jest to, że nie każdy może posiadać dobry sprzęt czy też warunki do dobrego odbioru muzyki zwłaszcza, że większość osób mieszka w blokach, gdzie nie można posłuchać muzyki w pełnym wymiarze.” - mówił ksiądz Grzegorz Kierski.

Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyła rodzinna atmosfera. Organizatorzy przygotowali dla uczestników kawę i herbatę oraz słodki poczęstunek.

Przypominamy, że spotkania ph. „Muzyka przy kawie” będą odbywały się cyklicznie - co kwartał. Inauguracja miała miejsce w grudniu minionego roku. W 2018 roku miłośnicy dobrej muzyki spotkają się jeszcze trzy razy: 3 czerwca, 14 października i 9 grudnia. 

Polecamy:
:: Zespół Feel wystąpił w Zambrowie [foto+video]
:: Traktorem dookoła świata [foto]
:: Dzień Kobiet w PZN [foto]
:: Dzień Kobiet na wesoło [foto]
:: Koncert muzyki kameralnej w Café Muza [foto]
:: Zambrowskie Żubry 2017 rozdane [foto+retransmisja]
:: „Igłą cieniowane” w Centrum Kultury [foto]
:: Niezwykłe widowisko w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego [foto+video]
:: Konkurs na najładniejszą poetycką Walentynkę rozstrzygnięty [foto]
:: „Rozwój osobisty jest możliwy w każdym wieku”
:: „Kreacja” najlepszą powieścią obyczajową 2017 roku
:: Zamów książkę z dostawą do domu! Biblioteka zachęca seniorów i osoby niepełnosprawne
:: Noworoczny koncert w Centrum Kultury [foto]
:: Bal karnawałowy na pożegnanie ferii [foto]
:: Babciu, Dziadku to dla Ciebie... [foto]
:: Zabawa choinkowa z „Ostoją” [foto+video]

„Muzyka przy kawie” nadal cieszy się dużym zainteresowaniem [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się