:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

„Babciu, Dziadku to dla Ciebie” [foto]

kultura_, „Babciu Dziadku Ciebie” [foto] - zdjęcie, fotografia

Przedstawienie przedszkolaków, skecze, tańce i muzyka ludowa - tak wyglądały obchody Dnia Babci i Dziadka organizowane przez Stowarzyszenie Szansa i Fundację Szansa Dla Ciebie.

W ten weekend obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji dzisiaj, 22 stycznia w sali widowiskowo – kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie odbył się uroczysty koncert pt. „Babciu, Dziadku to dla Ciebie” zorganizowany przez Stowarzyszenie Szansa i Fundację Szansa Dla Ciebie. Na widowni zasiadły babcie i dziadkowie z wnuczętami. Nie zabrakło również przedstawicieli władz samorządowych oraz instytucji. Imprezę, według scenariusza Anny Białej, poprowadzili uczniowie Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. Swoim babciom i dziadkom maluchy zademonstrowały umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt. „Śpiąca królewna”. Na scenie wystąpiły także Sylwia Paszkiewicz-Garczarek, Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”, Kapela Ludowa „Szansa” oraz Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki”. Publiczność mogła wysłuchać i zobaczyć znane utwory oraz tańce ludowe. Dużo śmiechu wywołały skecze przedstawione przez kabaret „Sąsiadki”.

O tym, że koncert bardzo się spodobał zgromadzonej publiczności, świadczyły gromkie brawa, jakimi nagrodzeni zostali wszyscy wykonawcy. Warto dodać, że podczas dzisiejszej imprezy była prowadzona kwesta na rzecz seniorów z naszego miasta i powiatu.

Na zakończenie dzisiejszej uroczystości prezes Stowarzyszenia Szansa Teresa Szumowska, prezes Fundacji Szansa Dla Ciebie Elżbieta Bagińska oraz Starosta Zambrowski Robert Rosiak złożyli życzenia wszystkim babciom i dziadkom zebranym na sali.

Jak informują organizatorzy, podczas publicznej kwesty, która odbyła się po koncercie, zebrano 460,44 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc socjalną (zakup żywności) dla seniorów 60+ będących w trudnej sytuacji materialnej. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

Polecamy:
:: Dzień Babci i Dziadka w MP6 [foto]
:: „Kochamy Was”
:: Niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka. Mamy pomysły na prezent!
:: Koncert solistów w zambrowskiej szkole muzycznej [foto]
:: Zabawa karnawałowa ŚDS

„Babciu, Dziadku to dla Ciebie” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org