REKLAMA:

Studio Lato - warto zobaczyć

rekreacja/wypoczynek
24.08.2003 r., godz. 17.20
Teatr Form Różnych w trakcie występu /Fot. GZAW
I rozpoczęło się ... mimo, że pogoda nie zachęca do wyjścia z domu, to wiele osób zdecydowało się w niedzielne popołudnie chociaż na chwilę przyjść na stadion miejski.
Dziś zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na naszym Portalu, gościmy w Zambrowie Studio Lato Radia Białystok. O godzinie 14.00 odbyło się oficjalne otwarcie festynu, po czym na scenie zaprezentował się "Teatr Niewielki" ze spektaklem "O dwóch takich co ukradli księżyc". Następnie zgromadzeni na stadionie widzowie mogli oglądać najnowszy sprzęt strażacki Państwowej Straży Pożarnej z Zambrowa m.in. wóz ratownictwa drogowego. Duże zainteresowanie wzbudziły motory z Klubu Motocyklowego ŻUBR, które o godzinie 16.00 po zakończeniu pokazu na stadionie, pod eskortą policji wyruszyły na przejazd ulicami Zambrowa.
Do godziny 17.00 na deskach sceny na stadionie miejskim zaprezentowali się: młodzieżowy zespół "Pokojowo Nastawieni", "Teatr Form Różnych" oraz zespół "To My".
Zachęcamy do wyjścia z domu jeszcze dziś po południu, tym bardziej że pogoda powoli się poprawia. A na stadionie miejskim czeka na Was wiele atrakcji: wesołe miasteczko, ogródki piwne i punkty gastronomiczne, stoiska znanych firm oferujące różne promocje, loterie i gry.
A na scenie zaprezentują się jeszcze: o godz. 17.20 - teatr "Biały Klaun", godz. 18.00 - zespół "WIEM", godz. 19.00 - zespół "BOHEMA". A tuż po godzinie 20.00 zapraszamy na niepowtarzalny koncert KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - gwiazdy dzisiejszego wieczoru.
Zambrow.org


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: