REKLAMA:

Nie zwlekaj. Rozlicz się z Fiskusem

wiadomości lokalne
31.01.2008 r., godz. 07.10
Termin rozliczenia z podatku za 2007 rok mija dokładnie za 3 miesiące (30 kwietnia 2008 r.) Urząd Skarbowy w Zambrowie zachęca jednak do jak najszybszego rozliczenia się z podatku.

Osoby, które przychodzą do Urzędu Skarbowego w Zambrowie na początku roku, mogą liczyć nie tylko na uzyskanie pełnej informacji w zakresie doboru formularza, będą miały również zweryfikowane dokumenty w okienku w momencie składania wniosku. Jeśli pracownik Urzędu Skarbowego zauważy błąd, pomoże go poprawić i złożyć prawidłowe zeznanie.

Irena Przychodzeń - Kierownik referatu podatku dochodowego od osób fizycznych Urzędu Skarbowego w Zambrowie, powiedziała nam, że na parterze w Urzędzie znajdują się wszelkie formularze oraz druki z przykładowym uzupełnieniem. Do każdego PIT-u Fiskus oferuje szczegółowe objaśnienia w postaci broszur informacyjnych.

Co prawda do 30 kwietnia jest jeszcze sporo czasu. Warto jednak rozliczyć się wcześniej, aby uniknąć kolejek. A jeśli spodziewamy się zwrotu nadpłaconego podatku, tym bardziej warto wcześnie się rozliczyć, ponieważ Urzędy Skarbowe na zwrot mają 3 miesiące, licząc od daty złożenia przez nas zeznania rocznego.
Grzegorz Zawistowski


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: