REKLAMA:

Mamy darmowe wejściówki na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego - KONKURS

konkursy
01.02.2018 r., godz. 20.45
Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego piąty rok z rzędu wystąpi w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. Ogłaszamy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania 3 podwójne zaproszenia na koncert!

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbędzie się w niedzielę, 18 lutego o godz. 17:30 w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. Dzięki uprzejmości Starosty Zambrowskiego Roberta Rosiaka redakcja Portalu zambrow.org ma trzy podwójne zaproszenia dla naszych czytelników.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego od ponad 60-ciu lat ukazuje bogactwo kultury narodowej oraz innych państw cudzoziemskich. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami. Głównym celem Zespołu jest kultywowanie tradycji narodowych i chwały oręża polskiego poprzez różnorodne środki wyrazu artystycznego: muzykę, taniec, śpiew oraz słowo.

Przedmiotem działalności Zespołu jest opracowywanie programów artystycznych i organizacja koncertów m.in. estradowych, plenerowych, kameralnych, symfonicznych, solistycznych i chóralnych. Współpracują z nimi uznani artyści – śpiewacy, piosenkarze, tancerze i aktorzy, m.in. Artur Janda, Leszek Świdziński. Zespół prowadzi działalność promocyjną i wydawniczą oraz upowszechnia twórczość artystyczną kierowaną do wielopokoleniowej widowni.

Na to niezwykłe wydarzenie artystyczne zapraszają: Przewodniczący Rady Powiatu Józef Dąbrowski, Starosta Zambrowski Robert Rosiak oraz Dyrektor ZS1 w Zambrowie Maryna Łotysz.

Konkurs dla czytelników Portalu www.zambrow.org

Dla trzech naszych czytelników, którzy przyślą na adres naszej redakcji list e-mail w określonej kolejności, mamy podwójne bilety na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w niedzielę, 18 lutego w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. 

Chcąc wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmowe wejściówki, wystarczy wysłać na adres redakcja@zambrow.org list e-mail o temacie „Koncert – Konkurs”, w treści wpisując prawidłową odpowiedź na niżej zadane pytanie konkursowe, swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Podwójne bilety wygrają osoby, które przyślą do nas prawidłową odpowiedź jako: pierwsza, piętnasta i trzydziesta. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer. 

Pytanie konkursowe:
Jakie działy artystyczne wchodzą w skład Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 13 lutego do godz. 16:00.


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: