REKLAMA:

Tragiczny finał poszukiwań Sylwii Szymańskiej

policja
11.01.2017 r., godz. 13.15
Dziś odbył się pogrzeb 17-letniej Sylwii Szymańskiej, której poszukiwania śledziliśmy w ostatnich miesiącach. Młoda mieszkanka Rutek ostatnio prawdopodobnie była widziana 8 lipca 2016 r. około godziny 20.00 na przystanku autobusowym w miejscowości Gać w gminie Łomża.

Przypomnijmy, że poszukiwania Sylwii Szymańskiej trwały od lipca ubiegłego roku. W dniu 7 lipca 2016 r. około godziny 13:00 wyszła z domu babci w miejscowości Rutki Kossaki w powiecie zambrowskim z zamiarem spotkania się z koleżanką i nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatnio prawdopodobnie była widziana 8 lipca 2016 r. około godziny 20:00 na przystanku autobusowym w miejscowości Gać w gminie Łomża (powiat łomżyński).

Przełom w tej sprawie, niestety tragiczny, nastąpił w dniu 29 grudnia 2016 roku, kiedy to właśnie w miejscowości Gać jeden z mieszkańców odnalazł przypadkiem w lesie ludzkie szczątki. Okazało się, że było to ciało kobiety.

- „Pod koniec grudnia zostały odnalezione szczątki kobiety, które zostały zidentyfikowane jako Sylwia Szymańska.” - powiedziała nam oficer prasowy KPP w Zambrowie sierż. szt. Agnieszka Predko.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba potwierdziła nam prowadzone w tej sprawie śledztwo, natomiast o szczegółach sprawy nie chce mówić. Zdradziła jedynie, że ciało znajdowało się w znacznym rozkładzie.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: