REKLAMA:

Co zobaczymy w Samsung Galaxy S8?

artykuł sponsorowany
11.01.2017 r., godz. 09.00
Jak już od dawna wiadomo, w lutym 2017 roku zostanie zaprezentowany najnowszy model smartfona marki Samsung. Wiele z nas nie może się już doczekać, gdy Samsung Galaxy S8 oficjalnie wejdzie do sprzedaży. Jakie innowacyjne rozwiązania zobaczymy w najnowszym modelu niezwykle popularnej na polskim rynku firmy produkującej smartfony?

Co już wiadomo?


Zwyczajem stało się, że Samsung prezentuje najnowsze modele telefonów z początkiem roku kalendarzowego. W tym przypadku tradycji stanie się zadość i najnowszy flagowiec Samsunga zobaczymy już za niecałe dwa miesiące. Od dwóch lat firma prezentowała nam smartfony w dwóch wersjach – z płaskim i zakrzywionym ekranem. W tym przypadku ma być jednak inaczej. Użytkownicy nie będą mieli wyboru, gdyż na rynek trafią jedynie modele z zagiętym ekranem. Dodatkowo Samsung postanowił zrezygnować ze stosowanego dotychczas w każdej wersji telefonu fizycznego przycisku Home, na korzyść skanera linii papilarnych umieszczonego pod szkłem. Rozwiązanie to sprawi, że użytkownicy poprzednich modeli serii S będą musieli przyzwyczaić się do nowej obsługi sprzętu.

Galaxy S8 jako pierwszy otrzyma Bluetooth 5.0, dzięki któremu będzie można przesyłać pliki dwa razy szybciej niż przy pomocy wersji 4.0. Najprawdopodobniej Koreańczycy zdecydują się również na zastosowanie podwójnego aparatu, na który inni producenci postawili już jakiś czas temu oraz na nowe funkcje zoom. Tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, jakie to będą funkcje, dlatego na precyzyjniejsze informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Kiedy i za ile?

Najprawdopodobniej oficjalna premiera Samsung Galaxy S8 będzie miała miejsce 26 lutego 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze żadnej informacji o cenie tego cacka, jednak nie trudno się domyślić, że tanio raczej nie będzie. Biorąc pod uwagę cenę jego poprzednika możemy spekulować, że za nowego flagowca przyjdzie nam zapłacić nawet 3 tysiące złotych.

Z obawy przed zniszczeniem

Wielu będzie się długo zastanawiać zanim zdecyduje się zakupić najnowszy model smartfona. Pierwszym krokiem jaki należy wykonać zaraz po jego kupnie jest wykup polisy (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance), dzięki której wypłacone zostanie nam odszkodowanie w przypadku mechanicznego uszkodzenia sprzętu, jak również odszkodowanie w przypadku kradzieży urządzenia. Jest to korzystne rozwiązanie w szczególności dla osób, których w przeszłości zdarzyło się uszkodzić smartfona. Ogromną zaletą jest, że tego rodzaju polisa działa na terenie całej Unii Europejskiej. 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: