REKLAMA:

Zapach świątecznych pierników w szkole

świąteczne
22.12.2016 r., godz. 13.30
Boże Narodzenie baz pierników? To nie to samo. Dzięki małym "cukiernikom" ze Srebrnej zapach świąt rozszedł się w całej Szkole Podstawowej.

"Nie... nie... nie róbcie tego więcej!" - z pewnością takie słowa dałoby się słyszeć od toruńskich ciastkarzy, gdyby wiedzieli o tym, co działo się w Szkole Podstawowej w Srebrnej. Mieliby oni poważne obawy, że przestanie się w kraju mówić o najlepszych „piernikach toruńskich”, których miejsce mogą zastąpić pierniki pieczone przez wspaniałych „cukierników” z oddziału przedszkolnego SP w Srebrnej. Kształt, smak, zapach tych wypieków powinny być dumą naszych milusińskich.

Piernikowe szaleństwo miało miejsce w poniedziałek, 19 grudnia. Dzieci z „zerówki” pod bacznym okiem wychowawczyni - pani Marii Wyrzykowskiej, z przyniesionych produktów wyrabiały ciasto, z którego powstawały własnoręcznie wycięte, przepiękne ciastka. Ich pieczeniem, z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa, zajęły się pracujące w szkole panie - Ania i Maria.

Niech żałują wszyscy ci, którzy nie spróbowali tych przepysznych wypieków.RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: