REKLAMA:

Pierwszoklasiści z „Czwórki” złożyli ślubowanie

edukacja
19.10.2016 r., godz. 22.00
40 najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie w obecności rodziców, starszych uczniów i pracowników szkoły złożyło uroczyste ślubowanie i zostało oficjalnie przyjętych w poczet społeczności szkolnej.

Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyło się dzisiaj, 19 października. Dzieci oraz ich rodziców powitał dyrektor placówki Ryszard Świderski oraz przedstawiciele starszych klas.

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Dzieci obiecały uczyć się pilnie, być grzecznymi, szanować dobre imię szkoły oraz być dobrymi Polakami. Następnie dyrektor szkoły, dotykając olbrzymim ołówkiem ramienia każdego ucznia I klasy, symbolicznie przyjął ich w poczet społeczności szkolnej. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy.

Po ceremonii każda z klas pierwszych zaprezentowała się przed zgromadzonymi gośćmi w krótkim programie artystycznym. Ponadto dzisiejszą uroczystość wzbogacił występ zespołu „Iskierki”, który zaprezentował piosenki skierowane do pierwszoklasistów.

Ostatnim miłym akcentem tego niezwykłego dnia były spotkania w klasach.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: