REKLAMA:

Spotkanie integracyjne w „Trójce”

edukacja
14.10.2016 r., godz. 12.00
Gry i zabawy integracyjne, układanie rymowanek i wierszyków, a także dyskoteka z poczęstunkiem. Tak wyglądało spotkanie integracyjne w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie.

Spotkanie integracyjne w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie, której wychowawczynią jest Dorota Mocarska, odbyło się w ubiegły czwartek. W wydarzeniu tym uczestniczyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

Pierwszoklasiści powitali swoich rodziców zabawą muzyczno-ruchową. Następnie wychowawczyni przeprowadziła kilka zabaw integracyjnych, które miały na celu lepsze poznanie się. Podczas tych zabaw było wiele radości. W dalszej części spotkania dzieci wraz z rodzicami układały rymowanki i krótkie wierszyki o klasie. Prace te zostały umieszczone na gazetce klasowej pierwszoklasistów. Później odbył się "Quiz przysłów". Za poprawne odpowiedzi otrzymywano nagrody.

Na zakończenie odbyła się wspólna zabawa taneczna i słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice pierwszaków. Wszyscy wrócili do domów zadowoleni i pełni wrażeń.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: