REKLAMA:

Narodowy Dzień Sportu w „Czwórce”

edukacja
10.10.2016 r., godz. 13.40
120 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 wzięło udział w imprezie sportowej organizowanej w szkole w ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji - Narodowy Dzień Sportu.

1 października 2016 roku w wielu miastach w Polsce obchodzono III Edycję Narodowego Dnia Sportu. Głównym jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez popularyzowanie aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży, a także dorosłych Polaków.

Do tegorocznej akcji przystąpiła również Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie. W miniony piątek, 7 października w hali sportowej przy zambrowskiej „Czwórce” zorganizowano imprezę rekreacyjno – sportową. Inicjatorami i organizatorami byli animatorzy sportu lokalnego Grażyna Łamarz i Iwona Wiaksa.

120 uczniów z klas III – IV rywalizowało w grach i zabawach ogólnorozwojowych w formie współzawodnictwa z wykorzystaniem różnych przyborów sportowych. Na koniec imprezy wszystkie drużyny biorące w niej udział otrzymały pamiątkowe dyplomy i symboliczne nagrody.

- „Cała impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. To była wspaniała zabawa dla dzieci i nauczycieli, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.” - podsumowują organizatorki Grażyna Łamarz i Iwona Wiaksa.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: