REKLAMA:

Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6

edukacja
08.10.2016 r., godz. 19.00
Niezwykły gość odwiedził dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie. Bałwanek Olaf z bajki "Kraina lodu" czytał przedszkolakom utwory Jana Brzechwy.

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przedszkolaki z grupy XII 5-6 latki z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie w czwartek, 6 października odwiedził niezwykły gość – Olaf z bajki „Kraina lodu”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały czytanych przez Olafa utworów Jana Brzechwy. Samo spotkanie, zabawy przy muzyce i wspólne zdjęcia z Olafem sprawiło przedszkolakom wiele radości.

- „Był to bardzo mile spędzony czas. Dziękujemy mamie Natalki Wesołowskiej za zorganizowanie nam tak miłej niespodzianki.” – powiedziały dzieci i nauczycielki z grupy XII - Urszula Kossakowska i Wioletta Święcka.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: