REKLAMA:

„Wspomnienia z ZSO” - kroniki sportowe cz. II [foto]

edukacja
06.10.2016 r., godz. 11.30
Kroniki sportowe ZSO - lata: 1975/1976
Dziś piąty artykuł z cyklu "Wspomnienia z ZSO", w którym prezentujemy zdjęcia z kronik szkolnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Tym razem przedstawiamy fotografie z kronik sportowych.

Już jutro Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie będzie świętował swoje 70-lecie. W związku z obchodami jubileuszu kontynuujemy nowy cykl artykułów ze zdjęciami z kronik szkolnych, które zostały udostępnione nam przez dyrekcję Zespołu Szkół Ogólnokształcących. 

Dzisiaj prezentujemy fotografie z kronik sportowych z lat 1975-1976. W kolejnych artykułach z cyklu „Wspomnienia z ZSO” opublikujemy zdjęcia z kronik szkolnych, a także pozostałe roczniki kronik sportowych.

Zachęcamy również naszych czytelników - absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących o podzielenie się z nami swoimi wspomnieniami. Jeżeli posiadasz zdjęcia ze szkolnych imprez lub wycieczek, a także śmieszne historyjki związane ze szkołą, prosimy o przesłanie ich w formie elektronicznej drogą mailową: redakcja@zambrow.org (w tytule wpisując: „Wspomnienia z ZSO” oraz z adnotacją: „Wyrażam zgodę na publikację przez portal zambrow.org zdjęć mojego autorstwa. Oświadczam, że fotografie zostały wykonane przeze mnie osobiście, posiadam do nich wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku.”). Jeżeli nie masz możliwości zeskanowania wywołanych fotografii, możesz przyjść z nimi do biura redakcji Zambrowskiego Portalu Internetowego – aleja Wojska Polskiego 27A w Zambrowie.

Warto dodać, że jest to już drugi cykl artykułów związany z obchodami 70-lecia Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Od kilku miesięcy na łamach Portalu publikujemy „Plastyczną przeszłość ZSO w Zambrowie”, gdzie zamieszczane są prace plastyczne byłych uczniów tej szkoły. Linki poniżej.  

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: