REKLAMA:

Pasowanie na pierwszoklasistów w „Piątce” [foto]

edukacja
05.10.2016 r., godz. 22.00
Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Zambrowie w obecności rodziców, starszych uczniów i pracowników szkoły złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

Minął pierwszy miesiąc nauki. Dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych był to czas zapoznania się ze szkołą, nowymi kolegami oraz nową rolą ucznia. Po pierwszych prawie pięciu tygodniach nauki 31 najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 w Zambrowie zostało dzisiaj pasowanych na ucznia klasy pierwszej. 

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie w obecności sztandaru szkoły. Następnie każde dziecko, poprzez dotknięcie ramienia przez dyrektora olbrzymim ołówkiem, zostało symbolicznie włączone w poczet społeczności szkolnej. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Ostatnim miłym akcentem tego niezwykłego dnia były spotkania w klasach.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z dzisiejszego ślubowania i pasowania pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: