REKLAMA:

Letni obóz karateków z ZKKK

sport
28.06.2016 r., godz. 19.00
Letni obóz karateków z ZKKK, 24-26 czerwca 2016 r.
Rejs statkiem po jeziorze, kąpiele w wodzie oraz intensywne treningi - tak karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin spędzili ostatni weekend.

Miniony weekend grupa karateków z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin doskonaliła swoje umiejętności karate pod okiem doświadczonych trenerów sensei Skandera Youssfi i Anny Kaczyńskiej - Youssfi na Obozie Letnim w Rucianem-Nidzie.

Program obozu był bardzo urozmaicony pod kątem treningowym i rekreacyjnym. Na treningach karatecy doskonalili swoją technikę, uczyli się nowego kata i pracowali nad sprawnością fizyczną. Ponadto grali w zbijaka i przeciągali linę. Nie zabrakło też czasu na relaks, rejs statkiem po jeziorze i kąpiele w wodzie. Wieczorem oczywiście ognisko z kiełbaskami i sayonara.

Obóz zakończył się egzaminem na kolejne stopnie zaawansowania w karate, który był podsumowaniem mocno przetrenowanego roku. Każdy z obozowiczów otrzymał pamiątkową koszulkę oraz dyplom uczestnictwa. Tegorocznymi zdobywcami superdyplomu, czyli dyplomu za Najlepszego Obozowicza otrzymali: Aleksandra Sasinowska, Adrian Wardziński, Patryk Chankowski, Karolina Olszewska, którzy pokazali wielkie zaangażowanie i zdyscyplinowanie w trakcie wyjazdu.

Karateków z Zambrowa pod koniec czerwca czeka jeszcze ognisko na zakończenie sezonu.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: