REKLAMA:

Drugie uchi-dechi zambrowskich karateków

sport
20.06.2016 r., godz. 21.00
"Uchi-deshi" - to uczniowie, którzy poświęcili się karate, którzy przeszli 4-letni specjalny program szkoleniowy pod okiem sosai Oyamy, założyciela karate Kyokushin. Nazywani byli młodymi lwami. Wielu z nich zostało mistrzami świata, ale wielu też odpadło, gdyż nie wytrzymali fizycznie.

Drugie szkolenie uchi-dechi w Zambrowskim Klubie Karate Kyokushin odbyło się w weekend 4-5 czerwca. Młodzi zawodnicy w ciągu tych dwóch dni trenowali, jedli i spali w dojo - sali treningowej. Ich dzień zaczynał się porannym biegiem, następnie trening techniczny i siłowy. Pod koniec dnia karatecy relaksowali się w basenie, a kolację zjedli w pizzerii.

Na zakończenie uchi-deshi sensei Skander za pomocą miecza (jap. katana) dokonał mianowania karateków na „Młode Lwy” - jak w historii karate sosai Oyama nazywał swoich uczniów, którzy z sukcesem ukończyli program uchi-deshi.

Warto przypomnieć, że w Zambrowskim Klubie Karate Kyokushin poprzednia tego typu impreza miała miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Można o tym Przeczytać w artykule: Zambrowscy karatecy na szkoleniu „uchi-deshi” [foto]


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: