REKLAMA:

Kolejny sukces ZKKK

sport
01.06.2016 r., godz. 11.30
5 złotych medali, 5 srebrnych i 1 brązowy przywieźli karatecy Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin z XII Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Ostrowi Mazowieckiej.

W niedzielę, 29 maja karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w XII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Ostrowi Mazowieckiej. W turnieju rywalizowało 200 zawodników z 20 klubów. Drużyna z Zambrowa spisała się wzorowo, zdobywając 5 złotych medali, 5 srebrnych i 1 brązowy.

- "Jesteśmy dumni z naszych uczniów, każdy z nich stoczył bardzo dobre pojedynki , pokazali swoją odwagę i determinację. Karate uczy, aby nigdy się nie poddawać i na tych zawodach mogliśmy zobaczyć, jak duży wpływ ma karate na charakter tych młodych ludzi." - mówi Sensei Skander.

I miejsca wywalczyli:
:: Wiktoria Podbielska
:: Karolina Olszewska
:: Jakub Zalewski
:: Oliwia Stepczyńska
:: Mateusz Choromański

II miejsca zajęli:
:: Zuzanna Szulborska
:: Aleksandra Olszewska
:: Szymon Nagórka
:: Mateusz Wróblewski
:: Kacper Wróblewski

III miejsce zdobył:
Adrian Wardziński

Już za dwa tygodnie kolejne wyzwanie przed karatekami z Zambrowa, którzy szlifują formę na Międzynarodowe Mistrzostwa w Austrii. W imieniu organizatorów prosimy o trzymanie kciuków za naszych młodych wojowników: Roberta Olszewskiego, Wiktorię Podbielską, Huberta Predko, Zuzannę Szulborską, Karolinę Olszewską i Aleksandrę Olszewską.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: