REKLAMA:

Zapraszamy na „Fotograficzne wędrówki”

kultura
23.05.2016 r., godz. 14.50
Tym razem "Fotograficzne wędrówki" zabiorą wszystkich miłośników podróży do Laosu i Birmy - krajów, które zaskakują bogactwem kultury i zróżnicowaniem etnicznym, jednocześnie oczarowując niespotykanie łagodnym usposobieniem mieszkańców.

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich miłośników podróży i fotografii na drugą odsłonę „Fotograficznych wędrówek”. W piątek, 27 maja 2016 o godz. 18.00 w Galerii Pod Arkadami Julitta Poluch – Klama zaprezentuje slajdy ze swojej podróży do Laosu i Birmy.

Laos i Birma sąsiadują ze sobą, a jednak granica między nimi jest zamknięta. Pozornie podobne, nadal przynoszą powiew przemijającego orientu, zachwycają pięknem górskich pejzaży i wspaniałą architekturą buddyjskich świątyń. Zaskakują bogactwem kultury i zróżnicowaniem etnicznym. Oczarowują niespotykanie łagodnym usposobieniem mieszkańców, rozmarzonym uśmiechem migdałowych oczu. Łączy je tak wiele, jednak za sprawą antagonistycznych rządów, dzieli je także mentalna granica - niezwykle trudna do przekroczenia.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! Wstęp na wystawę wolny.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: