REKLAMA:

Dzień Otwarty w Centrum Kultury [foto]

kultura
14.05.2016 r., godz. 19.40
Dzień Otwarty w Centrum Kultury
Pokazy grup tańca nowoczesnego, zapoznanie z Teatrem Form Różnych, prezentacja pracowni plastycznej, lalek oraz koncert muzyczny. Tak wyglądał Dzień Otwarty w Centrum Kultury w Zambrowie.

Dzień Otwarty to inicjatywa zambrowskiego Miejskiego Ośrodka Kultury, która na stałe wpisała się już do kalendarza placówki. Dzięki temu przedsięwzięciu mieszkańcy Zambrowa i okolic kolejny raz mogli zobaczyć Centrum Kultury „od podszewki”.

W ramach dzisiejszego Dnia Otwartego mieszkańcy podziwiali specjalny pokaz grupy tańca nowoczesnego. Była także okazja do poznania od zaplecza Teatru Form Różnych. Pracownicy MOK prezentowali również swoje pracownie – plastyczną i lalek. Dzień otwarty w MOK zakończył się koncertem zespołu „Fantazja” ze Szkoły Muzycznej Nr 1 w Grodnie.

Niestety, w tym roku inicjatywa nie cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem. Sam koncert oglądało zaledwie kilkunastu mieszkańców.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: