REKLAMA:

Pożar na osiedlu Północ [foto]

straż
11.05.2016 r., godz. 17.40
5 zastępów straży pożarnej brało dzisiaj udział w akcji gaszenia pożaru piwnicy w jednym z bloków na osiedlu Północ.

Dzisiaj, 11 maja około godz. 15.40 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zambrowie odebrał telefon o pożarze piwnicy w jednym z bloków przy ul. Białostockiej 21 w Zambrowie. Na miejsce zostało zadysponowanych 5 zastępów, w tym 4 z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Zambrowie oraz jedna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się zabudowa sufitu nad rozdzielnicą węzła ciepłowniczego. Jak udało nam się dowiedzieć, około 10 metrów zabudowy uległo spaleniu, zaś resztę strażacy rozebrali i wynieśli poza budynek.

- „Nikt z mieszkańców nie ucierpiał. Od razu po przyjeździe ewakuowaliśmy osoby przebywające w swoich mieszkaniach.” - powiedział nam dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie kpt. Łukasz Chankowski.

Przyczynę pożaru będą ustalać funkcjonariusze zambrowskiej policji. Prawdopodobną przyczyną mogło być zwarcie instalacji elektrycznych.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: