REKLAMA:

Uwaga na utrudnienia! DK63 w przebudowie

inwestycje
21.04.2016 r., godz. 09.45
Uwaga kierowcy! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi remonty cząstkowe na drodze krajowej nr 63 Zambrów-Łomża. Mogą pojawiać się utrudnienia w ruchu.

Kierowcy wybierający się do Łomży powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Na odcinku drogi krajowej nr 63 liczącym około 500 metrów, w miejscowości Nagórki Jabłoń trwają prace remontowe prowadzone przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Wczoraj, 20 kwietnia nawierzchnia remontowanego fragmentu na całej szerokości jezdni została sfrezowana. Aktualnie robotnicy układają nowe betonowe krawężniki oraz przygotowują pobocza jezdni. Następnym etapem będzie tworzenie nowej warstwy bitumicznej. W związku z tym w godzinach wykonywania prac remontowych ruch odbywa się tam wahadłowo.

Przypomnijmy, że jesienią na trasie Zambrów – Łomża podobne roboty były prowadzone na 300-metrowym odcinku ulicy Łomżyńskiej. Również w minionym roku GDDKiA przeprowadziła cząstkowe remonty nawierzchni na półkilometrowym elemencie tej drogi, od ronda przy obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa w kierunku Łomży, a także na odcinku liczącym 420 metrów od Podgórza w kierunku Łomży. Ponadto w 2014 roku zarządca DK63 wyremontował trasę od Nagórk do ronda przy obwodnicy, odcinek alei Wojska Polskiego w Zambrowie oraz na trasie Zambrów – Czyżew.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: