REKLAMA:

Budowa ulicy Nadrzecznej zgodnie z harmonogramem [foto]

inwestycje
20.04.2016 r., godz. 14.00
Trwają prace budowlane przy długo wyczekiwanej inwestycji w Zambrowie - ulicy Nadrzecznej. Sprawdzamy, co dzieje się aktualnie na placu budowy.

Przypominamy, że długo wyczekiwana przez mieszkańców ulicy Nadrzecznej inwestycja rozpoczęła się 14 marca. Wykonawcą jest ostrołęcka firma Multikom Andrzej Nakielski.

Obecnie na placu budowy wykonana została kanalizacja deszczowa oraz nowe oświetlenie uliczne. Ponadto został ułożony chodnik i większość wjazdów do posesji z kostki betonowej. Aktualnie robotnicy wykonują nawierzchnie jezdni oraz placu z kostki do zawracania na końcu trasy.

Realizacja tej długo wyczekiwanej inwestycji powinna zakończyć się na początku maja. Koszt wyniesie około 500 tys. zł. 

Przypominamy, że mieszkańcy ul. Nadrzecznej w Zambrowie na budowę nawierzchni ulicy czekają od lat. Jest to ulica odbiegająca od ul. Łomżyńskiej, tuż przy obwodnicy Zambrowa. Corocznie na wiosnę, po opadach deszczu dojazd do posesji przy tej drodze był utrudniony. Przebudowa ul. Nadrzecznej w poprzednich latach łączona była z koniecznością przebudowy ul. Brzozowej, znajdującej się po przeciwnej stronie ul. Łomżyńskiej. Ulicę Brzozową udało się wyremontować w 2014 roku. Z kolei ulicę Nadrzeczną Miasto chciało przebudować w ubiegłym roku, jednak inwestycji tej nie udało się wykonać ze względu na brak końcowych uzgodnień z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: