REKLAMA:

Pożar stodoły w Żabikowie Rządowym [foto+video]

straż
01.04.2016 r., godz. 19.00
6 zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia pożaru drewnianej stodoły w miejscowości Żabikowo Rządowe.

Dzisiaj, 1 kwietnia o godzinie 14.42 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Zambrowie otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianej stodoły w miejscowości Żabikowo Rządowe w gminie Szumowo.

Gdy straż przybyła na miejsce, większa część stodoły była już objęta pożarem. Strażacy musieli zabezpieczyć miejsca zdarzenia, zająć się ewakuacją mienia znajdującego się w nieobjętej pożarem części stodoły i gaszeniem pożaru wodą. Prądy gaśnicze podawane były zarówno „w natarciu” - na ognisko pożaru oraz „w obronie” - na pozostałą część budynku.

Niestety, znaczna część budynku uległa całkowitemu spaleniu. Jak udało nam się dowiedzieć, przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

W działaniach gaśniczych udział brały: dwa samochody gaśnicze z KP PSP w Zambrowie, dwa samochody gaśnicze z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szumowie i po jednym samochodzie gaśniczym z Ochotniczych Straży Pożarnych w Ostrożnem i Srebrnym Borku.ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: