REKLAMA:

Pożar magazynu w Rutkach [foto+video]

straż
12.02.2016 r., godz. 23.50
Ponad pięć godzin trwała akcja gaszenia płonącego budynku magazynowo-produkcyjnego jednego z przedsiębiorstw w Rutkach. Udział w niej wzięło 12 zastępów straży pożarnej z Zambrowa, Rutek, Kołomyjki, Ład Borowych, Starego Laskowca i Kołak Kościelnych.

Dziś około godz. 18.50 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie został powiadomiony o pożarze budynku magazynowo-produkcyjnego w Rutkach. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowanych 12 zastępów, w tym jednostki ratowniczo-gaśnicze z Zambrowa oraz strażacy ochotnicy z Rutek, Kołomyjki, Ład Borowych, Starego Laskowca i Kołak Kościelnych.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że ogień znajduje się wewnątrz budynku magazynowo-produkcyjnego jednego z przedsiębiorstw. Strażacy przystąpili do działań gaśniczych jednocześnie przenosząc przedmioty, które znajdowały się nieopodal ogniska pożaru. Z pomocą pracowników firmy udało się uratować część sprzętu i wyposażenia obiektu. Akcja gaśnicza trwała ponad pięć godzin. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas pożaru.

Na razie nie jest znana wielkość poniesionych strat. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Poniżej przedstawiamy videorelację z dzisiejszej akcji gaśniczej.
RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: