REKLAMA:

Pożar na Łomżyńskiej. Są utrudnienia w ruchu [foto]

straż
19.01.2016 r., godz. 11.15
Uwaga kierowcy. Utrudnienia na fragmencie ul. Łomżyńskiej. Wszystko przez pożar w jednym z domów położonych przy tej ulicy.

Dziś około godz. 10.00 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie został powiadomiony o pożarze sadzy w jednym z domów położonych przy ul. Łomżyńskiej. Na miejscu natychmiast pojawiły się trzy zastępy JRG w Zambrowie.

- „Osoby przebywające w budynku samodzielnie opuściły obiekt jeszcze przed przyjazdem naszych zastępów. Występowało tam dosyć duże zadymienie, ale nikomu nic się nie stało. Ze względu na uszkodzenie komina powiadomiliśmy burmistrza miasta, który obiecał, że wyśle na miejsce urzędników celem sprawdzenia sytuacji i udzielenia pomocy mieszkańcom.” - powiedział nam dyżurny KP PSP w Zambrowie.

W chwili pisania tego artykułu około 120-metrowy fragment ul. Łomżyńskiej, od skrzyżowania z ul. Białostocką i Ostrowską był całkowicie zablokowany. Jak ustaliliśmy, w przeciągu pół godziny planowane jest tam wprowadzenie ruchu wahadłowego. Należy więc liczyć się z utrudnieniami.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: