REKLAMA:

Wieczór z filiżanką kawy „W Malinowym Chruśniaku”

kultura
20.10.2013 r., godz. 08.25
Wieczór z filiżanką kawy „W Malinowym Chruśniaku”
Jesienny wieczór przy filiżance kawy umilił duet „Duo Incanto”

W minioną sobotę, w restauracji „W Malinowym Chruśniaku” odbył się koncert akustyczny grupy „Duo Incanto”. Koncert podzielony na dwa sety po 45 minut rozpoczął się o godzinie 20.

Zespół w składzie: Ewa Krawczewska (klarnet), Katarzyna Kowalczyk (klarnet) oraz Damian Krawczewski (keyboard); zaprezentował znane przeboje muzyki światowej z kręgu muzyki jazz, filmowej i musicali. Nie zabrakło również hitów polskiej muzyki rozrywkowej i tanecznej, takich jak „Jesteś Szalona” w aranżacji jazzowej oraz kilku utworów z muzyki klasycznej.

- „Podczas dzisiejszego koncertu zagraliśmy utwory, standardy znane na świecie nie koniecznie w Polsce. Standardy te występują w filmach i bajkach hollywoodzkich po dzień dzisiejszy. W tle zebrani goście mogli usłyszeć klawisze i klarnet.” – powiedział Damian Krawczewski

Organizatorzy wieczorku muzycznego zapowiadają, że podobne imprezy będą organizowane „W Malinowym Chruśniaku” cyklicznie.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: