REKLAMA:

„Hop Bęc” - bezpieczne miejsce zabaw w Zambrowie

rekreacja/wypoczynek
11.09.2013 r., godz. 06.15
Sala Zabaw Hop Bęc w Zambrowie. Zambrów, Al.Woj.Pol.
Mnóstwo zabawek, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, trampolina, konsola do gier i inne atrakcje dla dzieci. Mowa o nowej, bezpiecznej sali zabaw w Zambrowie.

Równo z początkiem nowego roku szkolnego, w Zambrowie otwarta została sala zabaw „Hop Bęc.” Stworzona została z myślą o dzieciach w wieku do 11 roku życia. Zlokalizowana jest w budynku przy Alei Wojska Polskiego 18c na I piętrze, tuż obok „Starej Poczty”.

Właściciele lokalu chcą zapewnić nie tylko „szaloną”, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę dzieciom oraz komfortowe warunki do opieki. W sali zabaw znajduje się więc nowoczesny plac zabaw, składający się z kolorowej konstrukcji ze zjeżdżalniami, mostkami i miejscami, gdzie można się wspinać, trampoliny, czy basenu z kulkami. Są też duże klocki, zabawki stymulujące rozwój oraz koordynację wzrowkowo-ruchową. Jest też konsola Xbox 360 z atrakcyjnymi i bezpiecznymi grami dla dzieci.

Poza miejscem do zabaw, właściciele lokalu włożyli dużo pracy w stworzenie strefy dla rodziców, w której można zrelaksować się przy dobrej kawie, obserwując bawiące się pociechy, czy skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu.

Z sali zabaw skorzystać można w dowolnym momencie w godzinach 9.00 do 19.00 przez 7 dni w tygodniu. Opłatę za korzystanie ze wszystkich atrakcji uiszcza się za czas zabawy (godzina, dwie, trzy lub bez limitu czasowego). Im dłuższy – tym taniej za godzinę.

Właściciele sali „Hop Bęc” umożliwiają ponadto organizację przyjęć urodzinowych, w trakcie których zabawę organizują animatorzy zabaw. Istnieje też możliwość zamówienia wszystkich potraw z menu pizzerii Paccino, bez kosztów dowozu.

Jest też specjalna oferta dla wejść grupowych. Dokładne informacje można uzyskać na stronie Sala Zabaw Hop Bęc lub pod nr tel. 787 954 787.

W imieniu właścicieli Sali Zabaw „Hop Bęc” zapraszamy do skorzystania z oferty i miłej zabawy.

ŁL


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: