Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Videorelacja z inauguracji sezonu kulturalnego 2016/2017 w MOK [video]
kultura
22.11.2016 r., godz. 07.20

Sezon kulturalny 2016/2017 w Zambrowie został zainaugurowany. Dziś prezentujemy videorelację z uroczystości, która miała miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury.

Inauguracja Sezonu Kulturalnego 2016/2017 MOK odbyła się 20 listopada w Centrum Kultury w Zambrowie. Podczas uroczystości po raz drugi w historii Inauguracji Sezonu Kulturalnego zostały wręczone stypendia dyrektora MOK „Szlifujemy talenty”. Wręczono także statuetkę „Kulturalny Zambrów”. Spotkanie w Centrum Kultury było także okazją do wręczenia podziękowań osobom i instytucjom, które wspierają Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie.

Uroczystość uświetniły występy grup artystycznych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie. Na scenie zaprezentowali się: Arkadiusz Jarosz (instruktor wszystkich grup tańca nowoczesnego), grupy Taka Paka i Kontrakt oraz Klub Tańca Towarzyskiego Star Dance. Publiczność obejrzała ponadto pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu dzieci, a także pokaz mażoretek Enigma. Tę część gali w sali widowiskowo-kinowej zakończyły koncerty zespołów WDK i FaPki.

Wszyscy goście mogli ponadto obejrzeć poplenerową wystawę pt. „Zambrów w sztuce”. W galerii Labirynt wyeksponowanych zostało ponad 80 prac, przedstawiających różne części naszego miasta.

Szczegółową fotorelację z tego wydarzenia opublikowaliśmy w artykule: Inauguracja sezonu kulturalnego 2016/2017 [foto]. Dziś zapraszamy do obejrzenia skrótu video z tej uroczystości.


Inauguracja sezonu kulturalnego w Zambrowie... przez zambrow.orgŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.