Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Trenuj pod okiem profesjonalistów. Rusza program „Klub 2016”
artykuł sponsorowany
25.10.2016 r., godz. 19.00

Trenuj i spędzaj atrakcyjnie i bezpiecznie wolny czas pod okiem specjalistów, nie przepłacając za profesjonalne treningi. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate realizuje program współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Zambrowie. Jest on dostępny dla mieszkańców całego powiatu zambrowskiego.

Program „Klub 2016” realizowany od września ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz promocję sportu poprzez sztuki walki. Wszyscy uczestnicy programu mogą doskonalić się poprzez treningi karate, samoobrony i kickboxingu opłacając składkę miesięczną w wysokości jedynie 30 złotych miesięcznie do końca roku. Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki od godz. 19:00 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Wszyscy uczestnicy ćwiczą bezpiecznie dzięki zakupionemu sprzętowi z dofinansowania programu „Klub 2016”. Treningi prowadzą Shihan Artur Więzowski 6 dan Kyokushin Karate 8 dan Ju Jitsu oraz Sensei Robert Gaździk 2 dan Kyokushin Karate 3 dan Ju Jitsu. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 604 259 053.

Warto dodać, że Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zrealizował na przestrzeni 21 lat w Zambrowie już kilka projektów promujących sport i edukację poprzez sporty walki, zarówno ze środków samorządowych, jak i ministerialnych oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego.
ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.